Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Інноваційні комунікаційні проєкти в Україні можуть отримати гранти

15 Січня 2024, 10:43

Проєкт «Трансформація комунікацій» (ТСА) оголошує конкурс ідей на інноваційні комунікаційні проєкти в Україні. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Детектор медіа».

TCA підтримає ідеї, спрямовані на протидію дезінформації, зосереджуючись на одній або кількох наступних темах:

  • Об’єднання України;
  • Стійкість та реінтеграція: стратегічні комунікації для звільнених та прифронтових територій;
  • Трансформація та відновлення.

ТСА прагне підтримати українські організації, які мають розуміння, досвід та знання у сфері комунікації єдності, соціальної згуртованості, реформ та позитивних змін в Україні.

Кандидати на отримання гранту повинні бути зареєстрованими в Україні неурядовими організаціями, організаціями громадянського суспільства (неприбутковими та прибутковими) та місцевими кооперативами та приватними підприємствами, які офіційно створені, визнані та мають добру репутацію у відповідних органах влади України, а також дотримуються всіх застосовних цивільних та фінансових норм.

Крім того, заявник повинен продемонструвати свою здатність охопити цільову аудиторію, показати соціально-демографічний портрет аудиторії та запропоновані способи її охоплення, а також пояснити, чому охоплення саме цієї аудиторії є найбільш ефективним.

Для участі в проєкті заявники перш за все мають надіслати ім’я учасника та назву організації на електронну адресу: tca-tenders@transformua.com, після чого отримають форму запиту на подання заявок. Дедлайн – 23 січня 2024 року.

24 січня об 11:00 ТСА проведе онлайн семінар із підготовки до подачі заявок. Цей семінар дозволить зацікавленим заявникам, які відповідають кваліфікаційним критеріям, поставити питання про конкурс та отримати рекомендації про те, як заповнити аплікаційну форму та дізнатися більше про наративний підхід TCA.

Нагадаємо, що малим підприємствам Вінницької, Одеської та Чернігівської областей пропонують грантову підтримку.

МІТКИ