Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Розпочалося громадське обговорення проєкту Постанови про запровадження відзнаки за особливий внесок у розвиток кримськотатарської мови

15 Січня 2024, 9:46

У межах реалізації Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки розроблено проєкт постанови КМУ «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливий внесок у забезпечення розвитку кримськотатарської мови». Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Його напрацювала робоча група, створена за результатами засідань Національної комісії з питань кримськотатарської мови під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

До її складу увійшли представники Мінреінтеграції, Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС), Міністерства культури та інформаційної політики України, Меджлісу кримськотатарського народу, Представництва Президента в АР Крим, Національного музею історії України у Другій світовій війні, а також художники, які працювали над ескізом нагороди.

Нормативний акт передбачає започаткування державної відзнаки за особливий внесок у розвиток та популяризацію кримськотатарської мови.

У ньому представлено Положення про Премію Кабінету Міністрів України, описи й ескізи бланка диплома та нагрудного знака лауреата відповідної премії.

Наразі стартує громадське обговорення проєкту постанови.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 22 січня 2024 року включно. Листи слід надсилати на електронну адресу: consultations@dess.gov.ua.

Консультації стосовно проєкту Плану заходів можна отримати за номером: (068) 701-75-82 (Катерина Купраш, відділ співпраці з етнічними спільнотами ДЕСС).

Результати консультацій із громадськістю будуть оприлюднені на офіційному сайті ДЕСС.

Мінреінтеграції висловлює щиру подяку всім, хто долучився до напрацювання відповідної ініціативи.

Раніше ми повідомляли про створення робочої групи з розроблення правопису кримськотатарської мови.

МІТКИ