Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З’явився документальний серіал про українців, які повернулися на батьківщину в часи повномасштабної війни

14 Січня 2024, 16:31

Нещодавно спільнота Ukraїner запустила документальний серіал «Повернення додому», у якому розповідатиме про тих українців, які вирішили повернутися до країни, щоб бути корисними. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Детектор медіа».

За даними Українського центру економічної стратегії, станом на кінець червня минулого року за кордоном перебувало до 6 млн 700 тисяч наших громадян, здебільшого жінки з дітьми.

«Як і коли повертатися – складне рішення, яке кожен має ухвалити самостійно. Команда Ukraїner вирішила долучитись до цієї дискусії і надати голос тим, хто вже ухвалив його і повернувся до України. Героями серії документальних інтерв’ю стали українці з різними досвідами: бізнесмени, активісти, науковці, студенти», – коментують члени команди Ukraїner.

У першій серії документального серіалу історії тих українців, які повернулися, щоб доєднатися до війська. Серед них – айтівець Андрій Баніт, який до повномасштабного вторгнення мешкав на Шрі-Ланці. Маючи досвід служби в АТО, чоловік вирішив повернутися в Україну, щоб захищати її від російських загарбників.

Також героєм першого епізоду серіалу став ресторатор Роман Мироненко, який після восьми років життя в Марселі залишив у Франції родину і власний бізнес, щоб доєднатися до оборони рідної країни.

Своєю історією ділиться і харків’янка Анна. Дівчина залишила навчання в Бельгії і нині працює стрільчинею-санітаркою медроти 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура».

«Кожній людині, яка перебуває за кордоном, треба уявити, яким буде моє життя, якщо України не буде. Уявити, що вся територія аж до Польщі окупована росією. Чи зможете ви продовжувати своє життя в тій якості, в якій ви проживаєте його зараз? Це головне питання», – вважає захисниця Анна.

Переглянути першу серію документального серіалу «Повернення додому» можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше з’явився освітній серіал про безпеку підлітків в житті та мережі.

МІТКИ