Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для українців створили безкоштовну платформу з вивчення польської мови

13 Січня 2024, 17:04

Щоб допомогти українцям, які бажають опанувати польську мову, Асоціація інноваційної та цифрової освіти розробила систему її вивчення Lingva Polska. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Детектор медіа».

Програма отримала відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, який дозволяє використовувати її в навчальному процесі. Це важливо з огляду на те, що в Україні, за даними Міносвіти, польську мову вивчають майже 90 тисяч учнів, вона посідає четверте місце серед усіх іноземних мов, які викладають у школах.

Зазначається, що навчання відбувається на основі реалістичних діалогів, озвучених носіями мови. У процес також включений принцип гейміфікації, завдяки якому учень змагається із собою на швидкість та правильність виконання вправ.

Програма Lingva Polska складається з:

  • 30 модулів по п’ять уроків;
  • понад 10 тис. вправ на рівнях А1 та А2;
  • тематичних діалогів та 50-70 завдань до кожного уроку для засвоєння матеріалу.

Програма в цілому направлена на розвиток мовної інтуїції, що дозволяє будувати речення так, як це роблять носії мови. Додатково в інтерфейс системи включена спеціальна віртуальна клавіатура з літерами польського алфавіту, яких немає на звичайних клавіатурах комп’ютерів.

Зареєструватися кожен охочий може за посиланням.

Для зручності команда проєкту створила коротке навчальне відео, яке допоможе швидко розпочати навчання. Його можна переглянути за посиланням.

Раніше ми розповідали, скільки українських дітей навчається у польських школах і садочках.

МІТКИ