Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як знайти контакти та адреси МСЕК?

13 Січня 2024, 8:29

На період дії воєнного стану медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності. Це означає, що людина може пройти медико-соціальну експертизу за місцем фактичного перебування, незалежно від місця реєстрації. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Крім того, якщо пацієнт не має змоги особисто прийти на огляд МСЕК, рішення ухвалюється заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Якщо термін переогляду інвалідності припадає на період воєнного стану, а особа не має змоги своєчасно пройти обстеження й оформити направлення на МСЕК, строк повторного огляду вважається продовженим на весь час дії воєнного стану та впродовж 6 місяців після його припинення/скасування.

Знайти адреси та контакти МСЕК можна зателефонувавши в Національний контакт-центр МОЗ за номером: 0 800 60 20 19. Українці можуть отримати відповідь на будь-яке запитання зі сфери охорони здоров’я, зокрема і про те, як продовжити термін дії інвалідності.

Сюди ж можна звернутися у разі, якщо під час проходження медико-соціальної експертної комісії порушують ваші права, наприклад, у вас вимагають гроші за проходження МСЕК.

Дійсні контакти МСЕК ви також можете знайти за посиланням.

Раніше ми розповідали, як військовому отримати направлення на МСЕК.

МІТКИ