Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Радіостанції Суспільного доступні мовами національних спільнот у мобільному застосунку

12 Січня 2024, 15:29

Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура та Радіоточка можна слухати чотирма мовами національних спільнот у мобільному застосунку. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Суспільного мовлення.

Зазначається, що новини та проєкти на різну тематику можна слухати угорською, словацькою, румунською, болгарською та гагаузькою мовами.

Мобільний застосунок «Суспільне радіо» дозволяє дізнаватися розклад ефірів кожної з радіостанцій, обирати для слухання окремі програми чи спецпроєкти. Записи можна зберегти на свій мобільний пристрій, щоб мати можливість прослуховувати їх без інтернет-з’єднання. Наприклад, у бомбосховищі чи під час блекаутів.

На відміну від FM-сигналу, додаток не має географічних обмежень і дає змогу долучитися слухати радіо у будь-якому місці, де є інтернет, як наживо, так і в записі.

Завдяки застосунку українці, які опинилися за кордоном або на тимчасово окупованих територіях, можуть продовжувати тримати інформаційний та культурний зв’язок з Україною.

Завантажити його можна у Google Play або в App Store.

Мобільний застосунок та вебверсію Суспільного радіо створено за підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні».

Нагадаємо, нещодавно Уряд виділив понад 48 мільйонів гривень на мобільний звʼязок і телерадіотрансляцію у прифронтових регіонах.

МІТКИ