Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На кордоні з Молдовою закрили тимчасовий центр допомоги українцям

12 Січня 2024, 12:51

Влада Молдови у прикордонному місті Паланка закрила тимчасовий центр допомоги для українських шукачів притулку. Він діяв з 24 лютого 2022 року. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук молдовської Генеральної інспекції з надзвичайних ситуацій.

«З 4 січня 2024 року припинив свою діяльність Центр тимчасового кризового управління в Паланці. Рішення прийнято після закінчення дії надзвичайного стану в Республіці Молдова», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що імпровізований табір, призначений для напливу іноземних громадян, згортають. Працівники інспекції розбирають встановлену інфраструктуру: гігієнічні модулі, намети, технічне та електричне обладнання, які протягом двох років забезпечували розміщення шукачів притулку.

Фото: Молдовська Генеральна інспекція з надзвичайних ситуацій 

Центр діяв з 24 лютого 2022 року, впродовж цього часу через нього пройшли 9258 українців, загалом там розмістили 6229 людей.

«З перших днів після початку війни в Україні біженцям надавали допомогу. Тут люди отримали житло, харчування, медичну допомогу та допомогу в процесі розміщення в Республіці Молдова», – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, що Молдова передасть Україні гумдопомогу на понад 800 тис. євро, яку раніше отримала для біженців.

МІТКИ