Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Понад 300 підприємств, що переїхали з районів бойових дій у межах програми релокації бізнесу, відновили роботу – Мінекономіки

28 Травня 2022, 20:10

Більше 600 підприємств, які взяли участь у програмі релокації, завершили переїзд з районів, де тривають бойові дії. З них понад 300 вже відновили роботу на нових майданчиках у західних регіонах країни. Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на Міністерство економіки України.

Як зазначили у міністерстві, ще 87 підприємств перебуває на різних стадіях релокації. Переміщення обладнання здійснюють «Укрзалізниця», «Укрпошти», або завдяки власному ресурсу (з компенсацією). Незабаром переїде ще 151 підприємство, яке вже на маршруті руху або оформлює необхідні документи.

Найпопулярніші області для релокації підприємств – Закарпатська, Львівська й Чернівецька. Також бізнес знаходить нові місця розміщення своїх потужностей у Тернопільській, Івано-Франківській та Вінницькій областях.

У Мінекономіки додали, що місцева влада допомагає підприємцям знаходити приміщення для роботи та житло для працівників і налагоджувати логістичні маршрути.

Для участі у програмі переміщення бізнесу в безпечні регіони слід зареєструватись на платформі цифрової взаємодії, що доступна за посиланням.

Нагадаємо, власники малого бізнесу, постраждали від збройної агресії рф, зможуть отримати фінансову підтримку. Подати заявку на її одержання можна на порталі Дія.

Фото: Unsplash