Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: Потрібно покращити комунікацію з внутрішніми переселенцями щодо можливостей працевлаштування

11 Січня 2024, 15:49

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук заявила під час прямого включення на телеканалі «Рада», повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції. За її словами, наразі держава всіляко заохочує та підтримує різні проєкти, спрямовані на покращення зайнятості внутрішньо переміщених осіб.

У тих регіонах, де налагоджений зворотний зв’язок між обласними військовими адміністраціями, державними центрами зайнятості й людьми, це дає відчутний результат.

Вона навела показовий приклад, коли людям з-поміж ВПО, в тому числі на прифронтових територіях, було надано 750 грантів. Це суттєво допомогло їм підтримати свій бізнес.

Йдеться про проєкт, що реалізовується Мінреінтеграції спільно з Мінекономіки за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) і підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

«У нас є програми й розуміння того, що потрібно робити. І є люди, які хочуть знайти роботу та готові працювати. Але через недостатню поінформованість на місцях вони часто не знають про існування інструментів, якими можна скористатися. Тож ми маємо допомогти їм зорієнтуватися і вибрати найбільш зручні для себе», – зазначила Віцепрем’єрка.

Раніше ми повідомляли про те, що за 2023 рік держава компенсувала роботодавцям 181 мільйон гривень за працевлаштування ВПО.