Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Запрацював оновлений короткий номер «гарячої лінії» для військових

11 Січня 2024, 14:33

З початку року запрацювала лінія для військовослужбовців та членів їхніх сімей за коротким номером 1512. Армійці та їх рідні можуть отримати консультацію або відповіді на свої запитання. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Міноборони України.

Зазначається, що консультування військових та членів їхніх родин щодо складних та болючих питань та реєстрацію їхніх звернень цілодобово здійснюватимуть десятки високопрофесійних працівників урядового контактного центру.

«Для уряду та Міноборони є дуже важливим надати максимально якісні послуги та підтримку, адже йдеться про розв’язання проблеми наших захисників та захисниць. Відповідати на запити будуть найкращі спеціалісти урядового контактного центру, серед них і психологи, які зможуть надати необхідну допомогу», – йдеться у повідомленні.

За новим номером гаряча лінія доступна для користувачів всіх національних операторів, окрім «Київстару», у зв’язку з технічними налаштуваннями, які виправлять найближчим часом.

Також продовжує роботу номер гарячої лінії Міноборони 0-800-500-442, який доступний для користувачів усіх операторів мобільного зв’язку.

Нагадаємо, удосконалено порядок видачі посвідчень на право користування пільгами членам сімей загиблих чи зниклих безвісти військових.