Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Харкові лікарка на грантові кошти відкрила стоматологічний кабінет

10 Січня 2024, 19:06

Олена Фінкевич – стоматологиня з 13-річним досвідом лікарської практики з Харкова. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

Після початку війни жінка вимушено виїхала з Харкова до Литви. За кордоном їй пропонували роботу за фахом і хорошою кар’єрною перспективою. Проте вона вирішила повернутися до України та розпочати у рідному місті власний бізнес.

«Я була найманим працівником і власного досвіду ведення бізнесу в мене не було. Раніше я була звичайним лікарем і ніколи не торкалася організаційних моментівУ мене були пропозиції роботи за фахом за кордоном, але я відмовилася, тому що в мене було бажання повернутися в Україну. Усе це дало мені такий емоційний поштовх, що я за один вечір написала чорновий варіант грантової заявки», – розповідає Олена.

Фото: телеграм Мінекономіки

За грантові кошти підприємниця придбала мінімальний набір необхідного обладнання, щоб розпочати прийом пацієнтів у власному кабінеті. Загалом у заснування власної справи Олена Фінкевич інвестувала близько 400 тис. грн, із яких 250 тис. грн – кошти в рамках державної програми мікрогрантів «Власна справа».

«Я займаюся терапевтичною стоматологією, тому необхідне було обладнання для лікування кореневих каналів. Також придбала обладнання для реставрації зубів – фотополімерну лампу та допоміжні інструменти для моделювання пломб, стерилізаційні прилади для обробки інструментів та меблі», – зазначає підприємниця.


Фото: телеграм Мінекономіки

Олена додала, що заснувати свій бізнес та взяти грант від Міністерства економіки України було одним із найбільш вдалих рішень у її житті.

Нагадаємо, що завдяки мікрогранту жителька Рівненщини відкрила клінінгову компанію.