Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Відбулася нарада щодо особливостей оподаткування на територіях можливих бойових дій

10 Січня 2024, 15:29

Захід пройшов під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. На ньому були присутні народні депутати, представники Мінфіну, Державної податкової служби, Державної регуляторної служби, ОВА й інші зацікавлені сторони. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Учасники наради зосередили увагу на темі оподаткування об’єктів, розташованих на територіях можливих бойових дій. Зокрема, розглянули можливість звільнення від сплати екологічного податку, податку за землю та нерухоме майно, у тому числі знищене чи пошкоджене.

Згідно з діючим Податковим кодексом України на територіях активних бойових дій і на тих, що наразі перебувають під тимчасовою окупацією, застосовується звільнення від оподаткування за деякими видами податків. Органи місцевого самоврядування можуть надавати певні податкові пільги.

Учасники наради наголосили, що у разі виникнення спірних питань чи непорозумінь за додатковими роз’ясненнями громадяни та органи місцевого самоврядування можуть звертатися до Мінфіну.

МІТКИ