Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З Торецької громади на Донеччині треба евакуювати ще 39 дітей

9 Січня 2024, 9:05

В обстрілюваній Торецькій громаді на Донеччині залишаються 39 дітей, які підлягають примусовій евакуації. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Уже два місяці ми виконуємо заходи з примусової евакуації дітей з Торецької громади. На початок виконання цих робіт було 240 діточок на території цієї громади, в ході евакуації ще додатково було виявлено 58 дітей. На даний час всього на території Торецької громади ще є 39 дітей», – зазначив заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Павло Челпих.

За його словами, нещодавно відбулося засідання обласної комісії техногенної та екологічної безпеки, на якому було прийняте рішення продовжити примусову евакуацію дітей з небезпечних населених пунктів Донеччини.

«Дано доручення головам громад і очільникам районів надати пропозиції щодо необхідності евакуації у примусовий спосіб. Так, на даний час на території Костянтинівської громади знаходяться майже 2 тис. дітей. Водночас ми поки не розглядаємо примусову евакуацію у Костянтинівській громаді. Зараз тільки по Торецьку, де залишилися ще діти», – повідомив посадовець.

Нагадаємо, що із 18 сіл Сумщини через постійні російські обстріли евакуювали всіх жителів.