Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Платформа Codefinity відкриває українцям доступ до курсів із програмування

7 Січня 2024, 16:05

Освітня платформа Codefinity надала українцям безкоштовний доступ до 70 курсів із програмування. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. 

Щоб отримати безкоштовний доступ до навчання, потрібно підтвердити особу за допомогою Дія.Підпису. Платформа доступна за посиланням.

Зазначається, що вона пропонує понад 70 курсів з програмування, 20 з яких уже доступні українською мовою. Серед дисциплін: Python, Data Science, Data Analytics, SQL.

Після закінчення навчання студенти отримають цифровий сертифікат.

Проєкт заснували 2021 року. Всього в Codefinity сотні тисяч студентів, серед яких: співробітники Microsoft, Google та інших Big-tech компаній.

«Це дуже крута можливість безкоштовно розвинути нові навички. Інвестуйте свій час у розвиток. А безкоштовні курси Codefinity –– крута можливість прокачати скіли чи навіть опанувати нову професію. Навчайтеся! Україні потрібні освічені громадяни, які створюватимуть інновації, працюватимуть у технологічних компаніях та допоможуть разом досягти трильйонного ВВП», –– зазначає Федоров.

Нагадаємо, що школярі також можуть зареєструватися на безкоштовні курси програмування.