Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Вінниччині запрацював цифровий реєстр перепусток на комендантську годину

6 Січня 2024, 12:37

Нещодавно на Вінниччині запустили обласний цифровий реєстр перепусток на комендантську годину. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук заступника начальника Вінницької обласної військової адміністрації Андрія Кавунця.

Зазначається, що відтепер перепустки матимуть новий елемент захисту – унікальний QR-код, зчитавши який, можна перевірити всю інформацію про її власника.

«Завдяки впровадженню системи відпала необхідність щомісяця здавати перепустки для їх продовження, в разі порушення чи втрати актуальності заявки перепустка може бути скасована в будь-який момент (QR код деактивується)», – повідомив Кавунець.

Відтепер інформація про всіх власників перепусток на комендантську годину на Вінниччині зібрана в одній базі і легко доступна визначеним представникам комендатури, військового командування та військової адміністрації.

Відповідно до Наказу Начальника ОВА Сергія Борзова №1527/36, затверджено зразок, порядок видачі, заміни, повернення та використання перепустки під час комендантської години на території Вінницької області.

Нагадаємо, раніше у Вінниці з’явилося місто-побратим у Франції.