Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ісландія приєднується до IT-коаліції та Коаліції з розмінування, що надають підтримку Україні

5 Січня 2024, 19:03

Ісландія приєднується до двох коаліцій, що надають підтримку Україні: IT-коаліції та Коаліції з розмінування. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство оборони України.

Також Ісландія оголосила додаткове фінансування обсягом 340 тисяч євро через Комплексний пакет допомоги НАТО для закупівлі медичних засобів для нашої держави.

З початку повномасштабної війни, країна надавала гуманітарну, економічну та безпекову підтримку Україні здебільшого через міжнародні організації: ООН, Світовий банк, НАТО тощо.

«Ми сподіваємося, що наша підтримка призведе до зміцнення оборонного потенціалу України. Приєднуючись до коаліцій та надаючи додаткове фінансування у рамках Комплексного пакету допомоги НАТО, ми продовжуємо нашу нелетальну підтримку України в боротьбі проти несправедливого та незаконного вторгнення росії», – зазначив міністр закордонних справ Ісландії Б’ярні Бенедіктссон.

Наразі до складу IT-коаліції входять вісім країн: Естонія, Люксембург, Бельгія, Данія, Ісландія, Латвія, Литва, Японія, Велика Британія та Італія також оголосили про намір приєднатися.

Раніше ми розповідали, як у зимових умовах працюють демінери The Halo Trust на Харківщині.