Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині торік погодили компенсації на ремонт житла на 900 млн грн

4 Січня 2024, 18:15

За 2023 рік в Київській області у межах програми «єВідновлення» погоджено компенсації на ремонт пошкодженого житла на загальну суму понад 900 мільйонів гривень. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка.

«Впродовж 2023 року Київщина активно реалізовувала державну програму «єВідновлення». Перший етап – компенсація до 500 тис. грн. В 2023 році подано понад 12 тисяч заявок. Вже маємо більше ніж 8 тис. позитивних рішень. Загальна сума понад 900 млн грн», – повідомив Кравченко.

Щодо компенсації за знищене житло (безготівкові сертифікати), за його даними, з липня в області подано понад 2,1 тис. заявок, згенеровано 540 сертифікатів на загальну суму понад 1,7 млрд грн.

«Запитів від мешканців Київщини на допомогу за цією програмою чимало. Тому разом із громадами робимо все, щоб комісії, які розглядають заявки, працювали оперативно… Маємо зробити все, щоб якомога більше сімей повернулися до своїх відновлених осель, які були пошкоджені окупантами», – зауважив Кравченко.

Нагадаємо, Уряд вже виплатив 579 мільйонів гривень компенсацій за розміщення ВПО у закладах.