Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні провели перший обмін сертифіката єВідновлення на нове житло

4 Січня 2024, 15:25

У межах програми єВідновлення родина з Гостомеля використала житловий сертифікат, отриманий за знищене майно, для купівлі нової оселі у Бучі на Київщині. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Наразі для виплат компенсацій за повністю знищене житло сформовано 1826 житлових сертифікатів. Понад 400 родин вже використали сертифікат для бронювання коштів з метою купівлі нового житла та готові укладати угоди купівлі-продажу.

Нагадуємо: для того, щоб отримати житловий сертифікат, треба подати заяву про зруйноване майно через Дію. Далі комісія опрацює її та визначить суму компенсації. Після цього житловий сертифікат з відповідною інформацією відобразиться у вашому застосунку.

Сертифікат можна використати для придбання квартири, будинку чи інвестувати в майбутню нерухомість. Дізнатися докладніше про програму житлових сертифікатів можна за посиланням.

Нагадаємо, що заяву на отримання компенсації за зруйноване житло внаслідок війни за програмою «єВідновлення»відтепер можна подати через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи) або нотаріусів.