Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Гані запрацювало посольство України

3 Січня 2024, 19:23

Нещодавно у столиці Гани, у місті Аккрі, почало працювати українське посольство у межах розширення дипломатичної присутності в Африці. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство закордонних справ України.

Зазначається, що минулого року Президент України Володимир Зеленський поставив українській дипломатичній службі завдання відкрити нові посольства в Африці.

«Радий повідомити, що перше посольство України в Африці уже розпочало роботу в Гані. Далі будемо відкривати наступні. Це частина нашої стратегії розвитку відносин із країнами Африки, українсько-африканського ренесансу, та протидії російському впливу у світі. Розширення дипломатичної присутності також відкриє нові можливості для української держави, бізнесу та громадян», – зазначив голова українського МЗС Дмитро Кулеба.

До призначення посла українське посольство в Гані функціонуватиме на рівні тимчасового повіреного. Установа здійснюватиме весь спектр функцій: розвиватиме політичні контакти, зміцнюватиме економічні зв’язки, надаватиме консульські послуги для українців та ганійців.

Наступними країнами, в яких піднімуть український прапор над новими українськими посольствами, стануть: Руанда, Мозамбік, Ботсвана. Загалом Україна планує відкрити десять нових посольств в Африці.

Нагадаємо, раніше посольство США оголосило грантовий конкурс на проєкти розвитку громадянського суспільства.