Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Харкові минулого року відновили 57 будинків

3 Січня 2024, 15:40

Протягом 2023 року в Харкові відновили 57 будинків, пошкоджених ворожими обстрілами. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук-сторінку Харківської міської ради.

Як зазначив міський голова Ігор Терехов, для відбудови в Харкові не чекають на закінчення війни. Відновлювати пошкоджені будинки почали ще у 2022 році, адже внаслідок масованих обстрілів без даху над головою залишилися понад 150 тис. харків’ян.

Крім того, Харків прихистив понад 200 тис. вимушених переселенців з деокупованих територій та зони бойових дій, значна частина яких планує залишитися у місті.

Паралельно з відновленням житлового фонду розробляється оновлений Генеральний план розвитку міста. А також триває пошук додаткових джерел фінансування, адже міський бюджет не в змозі покрити усі необхідні витрати. За попередніми підрахунками збитки, завдані місту внаслідок обстрілів російською армією, вже сягають 9,5 млрд доларів США.

Наступного року відновлення житла залишиться пріоритетним для Харкова: капітальний ремонт та реконструкцію планують виконати близько в 160 будинках.

Нагадаємо, що на деокупованій території Харківщини електропостачання відновили на 93%.