Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Державна мережа АЗС з’явиться в Україні

28 Травня 2022, 13:45

Про таку перспективу розповів у своєму інтерв’ю агентству Інтерфакс Україна глава НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко. Компанія отримала від президента завдання стати національним оператором на ринку нафтопродуктів, зокрема, і з метою забезпечення у ньому збалансованості цін, власне необґрунтованого їх завищення.

Як зауважує пан Вітренко, у майбутньому «Нафтогаз» в контексті держави може стати ефективним інструментом співпраці з найбільшими компаніями світу щодо цього вуглеводневого ресурсу. Також поява такого державного гравця виправить нинішню недосконалу конкуренцію на ринку і дозволить відмовитися від адміністративного регулювання цін.

Із таким завданням цей державний гравець може успішно впоратися, якщо, на думку Юрія Вітренка, він матиме істотну частку ринку-хоча би в межах 30%, коли з’явиться реальна альтернативна пропозиція.

Йдеться про те, що Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 13 травня заявив про рішення Уряду передати 172 заправки компанії Glusco в управління «Нафтогазу». Мережу пов’язують із підозрюваним у держзраді нардепом Віктором Медведчуком.

Тим часом пан Вітренко наголосив, що його компанія ще не отримала контролю над мережею Glusco, але цей момент станеться незабаром, коли вдасться врегулювати певні нюанси.

Нагадаємо, що Уряд змінив правила перетину кордону автомобільними перевізниками та водіями-волонтерами.