Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Посадовців Ужгородської міськради викрили на розкраданні бюджетних коштів

2 Січня 2024, 17:01

Нещодавно Служба безпеки України викрила посадовців Ужгородської міськради на привласненні бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт комунальних об’єктів міськради. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Управління СБУ у Закарпатській області.

За даними слідства, посадовці Департаменту міської інфраструктури Ужгородської міської ради разом зі службовцями «Комунального шляхо-експлуатаційного підприємства» систематично привласнювали кошти з місцевого бюджету.

Зазначається, що в ході ремонту будівель комунального підприємства, а також під час закупівлі матеріалів, посадовці міськради у змові з підконтрольними їм фірмами-підрядниками привласнили частину бюджетних коштів, завищивши вартість робіт і будматеріалів.

Для цього зловмисники внесли до актів виконаних робіт завідомо неправдиву інформацію. Керівник структури, незважаючи на очевидні порушення умов тендеру, підписав акт з висновком про належне виконання послуг.

За результатами ініційованих СБУ експертиз, ця махінація завдала державі збитків на суму майже 700 тисяч гривень.

Фото: фейсбук Управління СБ України в Закарпатській області 

Співробітники спецслужби провели низку обшуків у службових кабінетах та за місцями проживання фігурантів і вилучили фінансово-господарську документацію та чорнові записи.

Триває досудове розслідування, встановлюються всі особи, причетні до розкрадання бюджетних коштів, повідомили в СБУ.

Нагадаємо, раніше в Чернігові на хабарі у 140 тисяч гривень спіймали чиновника міськради.