Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Тайвань виділив мільйон доларів на допомогу українцям у Польщі

2 Січня 2024, 14:52

Нещодавно Тайвань спільно з «Альянсом польських метрополій» створив фонд допомоги українським шукачам притулку в Польщі та передав до нього 1 мільйон доларів США. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на тайванське МЗС.

Зазначається, що меморандум про створення фонду та договір про пожертвування підписали у Варшаві представник Тайваню в Польщі пані Ву Шаннянь та голова «Альянсу польських метрополій» і мер Білостока Тадеуш Трусколаський.

Згідно з ним, кошти будуть направлені на поліпшення умов проживання біженців у Польщі, покращення освіти для українських дітей та молоді, а також підготовку до майбутнього повернення наших співвітчизників на батьківщину.

Для отримання субсидій бажаючі польські міста мають надати Асоціації заявки з конкретними проєктами для українських біженців, які в подальшому розглядатимуться й затверджуватимуться відбірковою комісією.

«Польське суспільство прийняло понад 3 мільйони українців і вітає підтримку урядом Тайваню духу демократичної єдності. Ми сподіваємося, що новостворений тайванський фонд продовжуватиме допомагати добрим силам міжнародної спільноти», – наводить слова Трусколаського зовнішньополітичне відомство Тайваню.

За даними тайванського МЗС, від лютого минулого року острів передав на допомогу Україні понад 40 мільйонів доларів та близько 600 тонн гуманітарних вантажів.

«Альянс польських метрополій» створений у 1990 році. До його складу входять 12 міст, серед яких: Варшава, Краків, Гданськ і Вроцлав. Загалом, у містах-членах альянсу проживає майже 6,8 мільйона осіб, що становить майже одну п’яту населення Польщі.

Раніше ми розповідали про те, що Тайвань виділить кошти на відбудову Київщини.

МІТКИ