Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Німеччині пропонують запровадити податок солідарності з Україною

2 Січня 2024, 15:09

Голова Ради економічних експертів при уряді ФРН («Ради мудреців») Моніка Шнітцер нещодавно закликала запровадити надбавку до податку на прибуток для надання допомоги Україні – податок солідарності з Україною (Ukraine-Solidaritätszuschlag). Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання Deutsche Welle.

«Особливі події вимагають особливих заходів. Запровадження податку солідарності з Україною як надбавки до прибуткового податку для надання військової допомоги могло б стати відповіддю на цей виклик», – пояснила Шнітцер в інтерв’ю газеті Rheinische Post.

Вона визнала, що такий захід був би непопулярним. «Але, зрештою, у цій війні йдеться і про нашу безпеку. Краще діяти зараз, ніж тоді, коли агресія Росії несподівано вимагатиме зовсім інших заходів», – наголосила голова «Ради мудреців».

Вільна демократична партія (ВДП), що входить до складу керівної нині у ФРН коаліції разом із соціал-демократами та зеленими, обіцяла раніше не допустити в Німеччині ані підвищення податків, ані тим паче запровадження нових.

Нагадаємо, що Німеччина надає додаткові 17 мільйонів євро на житло для ВПО.

МІТКИ