Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Наступного року в Кропивницькому на освіту спрямують понад 1,5 млрд грн

31 Грудня 2023, 16:27

Нещодавно у Кропивницькому ухвалили бюджет на 2024 рік. Згідно з ним управління освіти отримає 1,5 мільярда гривень. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«По структурі видатків у розрізі головних розпорядників біля 50% обсягу видатків займає управління освіти з обсягом бюджетних призначень 1,529 мільярда гривень (49,4%), за рахунок яких утримується 100 закладів освіти. На зарплату освітянам прогнозується направити 70% обсягу ресурсу, на енергоносії – 7,6%», – повідомила під час засідання сесії Кропивницької міської ради начальниця фінансового управління Любов Бочкова.

Зазначається, що проєкт бюджету раніше схвалений виконавчим комітетом та погоджений на всіх постійних депутатських комісіях.

Згідно з оприлюдненим проєктом рішення про бюджет Кропивницької міської територіальної громади на 2024 рік, в обсязі видатків по галузі «Освіта» врахована освітня субвенція – понад 568 млн грн.

Зазначається, що ці кошти спрямують на оплату праці педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних та професійно-технічних закладів, які викладають предмети згідно з державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.

Загалом бюджет громади у наступному році розрахований на понад 3 млрд гривень.

Нагадаємо, що в Кропивницькому діє соціальний гардероб для переселенців.