Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Завдяки співпраці ООН та Нідерландів Україна отримає кошти на протимінну діяльність

31 Грудня 2023, 14:56

Програма розвитку ООН та Уряд Нідерландів оголосили про нове партнерство, в межах якого Королівство Нідерландів передало 10 мільйонів доларів на протимінну діяльність в нашій державі. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «ШоТам».

Зазначається, що у фокусі співпраці прискорення процесу розмінування нашої країни з використання найсучасніших технологій. Це і розробка спеціалізованих програм навчання для собак, які займаються пошуком мінно-вибухових предметів, і робота з травмами, і методи розмінування в різних складних умовах.

Комплексний підхід також передбачає підтримку команд ДСНС, які займаються розмінуванням, зокрема надання їм обладнання, організація навчання, яке допоможе проводити операції зі знешкодження вибухонебезпечних предметів більш безпечно та ефективно.

Початок партнерства відзначили візитом високопоставленої делегації з Королівства Нідерландів до ДСНС, під час якого продемонстрували сучасне обладнання та методики, які наразі використовують у гуманітарному розмінуванні.

Нагадаємо, що Уряд оновив державні стандарти щодо позначення небезпек, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами.