Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні з’явився чекліст, що допоможе оцінити, наскільки компанія готова брати на роботу ветеранів

31 Грудня 2023, 12:17

Український сайт працевлаштування Work.ua розробив інструмент самооцінки для організацій – чекліст «Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів». Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна сайт компанії.

«За прогнозом Міністерства ветеранів, після завершення війни ми матимемо до 5 млн ветеранів, а це кожен третій працездатний українець. Тож уже сьогодні бізнес має активно налагоджувати діалог і випрацьовувати політики працевлаштування ветеранів. Кожна компанія має стати тією спільнотою, яка допоможе ветеранові, ветеранці повернутися до мирного життя і знайти свій шлях», – йдеться у повідомлені.

Щоб оцінити, наскільки роботодавці  готові брати на роботу ветеранів, Work.ua розробив інструмент самооцінки для організацій – чекліст «Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів».

Відповівши на запитання, роботодавці зможуть зорієнтуватися, що в компанії вже зроблено, а що варто доопрацювати: чи є програми адаптації ветеранів, чи доступний офіс для людей з інвалідністю, чи пройшли співробітники відповідне навчання тощо.

Work.ua керується принципом, що не лише ветеран має проходити адаптацію повернення до цивільного життя, а й ми, суспільство, має підготуватися і зробити повернення ветерана на цивільну роботу максимально комфортним.

Розробники Work.ua враховували та орієнтувалися на найкращі практики українських і закордонних роботодавців, рекомендації експертів та урядових структур, отримали зворотний зв’язок від військових та ветеранської спільноти.

Опитувальник має 43 запитання та складається з розділів про найм, здоров’я, безбар’єрність, психологічну підтримку та корпоративні практики.

Нагадаємо, що в Україні з’явився сайт із пошуку вакансій у сфері відбудови й транспорту.