Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Рух Veteranka запустив новорічний проєкт для об’єднання українців з усіх куточків

31 Грудня 2023, 11:22

Він має назву «Україна на зв’язку» та покликаний об’єднати українців з усіх куточків світу. Проєкт задуманий у вигляді флешмобу в соцмережах, завдяки якому організатори хочуть зібрати 2 млн грн для 35 бригади морської піхоти ім. контрадмірала М.Остроградського. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна видання «ШоТам».

«Війна руйнує зв’язки між рідними людьми, містом, країною, але українці їх зміцнюють. Зв’язок важливий для наших захисників та захисниць – він в буквальному сенсі є основою виживання. Щоб кожен з нас на зимові свята мав можливість відчути свій зв’язок із тими, кого любить, та зі своєю домівкою, а наші військові мали якісний зв’язок при виконанні завдань, започатковано флешмоб-збір «Україна на зв’язку», – йдеться у повідомлені.

Мета проєкту – придбати 26 портативних радіостанцій, 15 автомобільних радіостанцій та технічне забезпечення для 35 бригади морської піхоти.

Підтримати проєкт можна приєднавшись до флешмобу в соціальних мережах із фото та відео привітаннями з кожного міста України та світу під хештегом #українаназвязку або просто зробити донат на будь-яку суму за посиланням.

Нагадаємо, у Вінниці відкрився Всеукраїнський пункт об’єднання для вимушених переселенців.

МІТКИ