Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Найкрасивіші ялинки Європи нового 2024 року

31 Грудня 2023, 10:02

Різдвяна ялинка – незамінний символ зимових свят. Європейські міста пишаються своїми унікальними деревами на головних площах. Видання «Закордон24» зібрало найкрасивіші європейські ялинки, які дарують святковий настрій і місцевим жителям, і туристам.

  • Крайова (Румунія)

Незвичайна ялинка прикрашає головну площу міста Крайова в Румунії. На дереві сяють маленькі будиночки, які мають магічний вигляд. Цікаве новорічне дерево доповнили яскравою ілюмінацією на площі, атракціонами та ковзанкою.

Казкове дерево у Румунії / Фото Primaria Municipiului Craiova

  • Лондон (Велика Британія) 

Столиця Британії незрівнянно прикрашає місто до свят і є одним із кращих місць для зимової відпустки. Ефектних ялинок у місті є кілька: на Трафальгарській площі, в Ковент-Гардені або на ринку Ліденхолл.

Ялинка на Трафальгарській площі є найвищою у Британії / Фото з інстаграму carldoeslondon

  • Відень (Австрія)

Столиця Австрії заслужено є одним із найпопулярніших міст для зимової відпустки або вікенду. За традицією з 1959 року федеральні землі країни дарують Відню різдвяну ялинку. Цього року дерево презентував Зальцбург. Саме з цієї землі у столицю привезли 32-метрову красуню, якій 130 років.

Різдвяна ялинка у Відні / Фото Ventura

  • Варшава (Польща)

Варшавський різдвяний ярмарок –– це справжня насолода для любителів традицій, ілюмінації та смаколиків. Окрім ялинки на площі працює ковзанка просто неба, відкрили ятки з солодощами та глінтвейном і засвітили святкові інсталяції.

Святкова ялинка на Замковій площі / Фото warsawinsider.pl

  • Будапешт (Угорщина)

Розкішна різдвяна ялинка перед угорським парламентом є ідеальною відправною точкою для прогулянок Будапештом. Але прикрашених красунь у столиці є кілька, тому не втрачайте можливість помилуватися новорічним деревом біля Базиліки Святого Іштвана.

Ялинка в Будапешті / Фото з інстаграму budapest_hungary

  • Прага (Чехія) 

Чудова ялинка біля Кафедрального собору створює настрій для місцян та туристів. Різдвяний ярмарок Празького граду вважається одним з найкращих у Європі. Щодня тут відбуваються святкові заходи в центрі яких –– головна міська ялинка.

Святкове дерево в Празі / Фото X (Twitter) City of Prague

Ще більше новорічних красунь можна переглянути за посиланням.

Раніше ми розповідали, як облаштувати святкову ілюмінацію за правилами пожежної безпеки.

МІТКИ