Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Львові створили мобільний додаток з давніми українськими колядками та масками персонажів вертепу

31 Грудня 2023, 9:32

У Львові розробили безкоштовний застосунок «Коляда», в якому можна знайти українські колядки та інтерактивні маски з персонажами вертепу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівськуміську раду.

Додаток пропонує прослухати виконання улюблених християнських та давніх народних колядок зі Львівщини, Закарпаття, Київщини, Харківщини та Сумщини. До запису пісень долучилися Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик», Львівський муніципальний хор «Гомін» та Хоровий колектив Львівської дитячої школи мистецтв № 5.

Крім цього, у застосунку є функція доповненої реальності, що дозволяє користувачам приміряти різдвяну маску ангела, пастуха, царя та інших персонажів з українського вертепу.

Також усі охочі можуть самотужки створити привітання, записавши власне виконання коляди, та поділитися цим відео з друзями.

Додаток створений у межах соціальних ініціатив IT-компанії tsukat studio у партнерстві з управлінням туризму та управлінням культури Львівської міської ради. Він уже доступний в App Store та Play Market.

Нагадаємо, раніше в Україні створили застосунок з подкастами про популярні книжки.

МІТКИ