Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В одному із селищ на Київщині відновлюють пошкоджений ліцей

30 Грудня 2023, 16:33

У селі Плоске Броварського району тривають роботи з відновлення ліцею, який був пошкоджений внаслідок бойових дій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Київської обласної військової адміністрації.

Відповідно до проєкту заплановано відновити зовнішні стіни та внутрішні перегородки, провести ремонт покрівлі, замінити вікна і двері. Також передбачено повне відновлення частини будівлі, яка згоріла. Крім того, буде прокладено нові інженерні мережі та утеплено фасад ліцею.

Протягом трьох місяців підрядник вже виконав низку робіт. Зокрема на об’єкті демонтували зруйновану частину будівлі, провели утеплення та оздоблення зовнішніх стін, замінили більшу частину вікон та дверей на нові.

Наразі будівельники завершують монтаж віконних та дверних блоків, продовжують монолітні й фасадні роботи та закінчують цегляну кладку зруйнованих стін. Крім того, паралельно працюють над відновленням інженерних мереж та опорядженням внутрішніх приміщень.

У військовій адміністрації запевнили, що капітальний ремонт буде виконано з урахуванням інклюзивності та доступності, адже в закладі 4 із 14 класів –– інклюзивні.

Нагадаємо, на укриття в школах і дитсадках наступного року буде виділено 2,5 мільярда.