Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На ТОТ загарбники завозять свою літературу замість української, яку визнали «екстремістською»

28 Грудня 2023, 17:24

У Маріуполі окупанти знищили вже 180 тисяч українських книжок та чотири бібліотеки. Замість знищених видань завезли російські підручники. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Маріупольської міської ради.

«Окупанти завозять свою літературу замість української, яку вони визнали «екстремістською». За попередніми оцінками, загарбники знищили у Маріуполі 180 тисяч книжок та 4 бібліотеки», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що санкт-петербург надіслав школам міста дев’ять тонн російських підручників.

«Тепер дітей міста будуть, зокрема, заставляти вчити пропагандистську історію Росії. Натомість заповнюють вцілілі бібліотеки та школи власними книжками, щоб промивати мізки українським дітям», – підкреслили у повідомленні.

Нагадаємо, що агресія Росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто майже на 90% зруйноване внаслідок обстрілів. Пошкоджені та зруйновані житлові будинки, лікарні, школи, дитсадки, підприємства тощо.

Окупанти вже давно перетворили навчання дітей у школах в уроки пропаганди, а самі школи – в ідеологічні штаби. Заклади розписані цитатами путіна, а дітям нав’язують вбивць як «героїв».

Раніше ми розповідали, що з 2014 року до Криму незаконно прибули 800 тисяч росіян.