Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Грант на екологічний проєкт NetZero отримало Рівне

28 Грудня 2023, 15:34

Рівне стало першим і єдиним містом в Україні, яке отримало грант на екологічний проєкт NetZero. Він спрямований на зменшення кількості викидів у повітря, що дозволить покращити клімат. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Рівненську міську раду.

Зазначається, що це важливий крок для енергетичної безпеки та сталого розвитку міста. Адже впровадження концепції NetZero допоможе зменшити вплив міста на зміну клімату і створити чисте середовище для рівнян.

В умовах воєнного стану особливо важливо, що кошти на реалізацію цього проєкту виділяє Європейський Союз, тож Рівне, яке стало одним із пілотних міст, зможе на рівні з іншими впроваджувати сучасні технології з декарбонізації.

«Участь у проєкті дозволить на рівні з іншими містами впроваджувати кращі практики для розв’язання проблем енергетичної безпеки та екології, обмінюватися ідеями з населеними пунктами, які вже досягнули чимало у цьому напрямі. Якщо Рівне успішно реалізує даний проєкт, це стане прикладом для інших міст в Україні та Європі. Вони можуть використовувати схожі стратегії для забезпечення сталого розвитку та зменшення впливу на навколишнє середовище», –– наголосив секретар Рівненської ради.

Нагадаємо, у Рівненській обласній лікарні запрацював центр реабілітації.

МІТКИ