Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Корисні ресурси для українців в Канаді

28 Грудня 2023, 9:21

Через повномасштабне вторгнення тисячі українців вимушені залишити батьківщину, шукаючи порятунку від війни. Багато країн, в тому числі й Канада, відкрили двері для наших співвітчизників. Про корисні ресурси, які можуть стати в нагоді для українців за океаном повідомляє РеІнформ з посиланням на фейсбук Юридичного порадника для ВПО.

Тут можна знайти всю актуальну і достовірну інформацію про умови перебування та порядок отримання документів українськими громадянами в Канаді.

  • Посібник від Червоного Хреста для українців, які прибувають в Канаду

Він містить покроковий алгоритм дій для наших співвітчизників, які виїхали до Канади: від оформлення документів, пошуку житла та роботи до інформації про умови проживання в різних регіонах країни.

  • Ресурс пошуку роботи для українців JobBank

Тут є інформація для громадян України та канадських роботодавців, які хочуть їх найняти, а також перелік корисних провінційних та територіальних ресурсів.

  • Сервіс для порівняння життя у різних регіонах Канади

Він створений у вигляді мапи, на якій відображено своєрідний рейтинг регіонів в залежності від якості життя в них. До уваги беруться різноманітні показники: від вартості життя (в тому числі, вартості нерухомості, цін на товари та послуги), погодних умов, соціальної інфраструктури і аж до швидкості інтернету, привабливості для туристів тощо.

  • Сайт Конгресу українців Канади

Оскільки Конгрес об’єднує під однією парасолькою всі національні, провінційні та місцеві українсько-канадські організації, на його сайті можна знайти інформацію про українські громади в місцевості, куди Ви переселилися, а також багато корисної інформації для наших співвітчизників.

  • Сайт благодійної організації ca

Організація допомагає переміщеним українцям оселитися в Канаді та знайти роботу. Також на сайті можна знайти велику кількість корисної інформації про все, що стосується життя в країні, починаючи від юридичних тонкощів і закінчуючи побутовими питаннями.

  • Сайт для пошуку роботи в Канаді Workopolis

Сайт з вакансіями та корисною інформацією. Головна ідея ресурсу –– соціалізація мігрантів, які переїжджають до іншої країни. Для новачків тут зібрано багато аудіо- та відеоматеріалів.

Платформа містить інформацію про освітні програми, міжуніверситетське співробітництво, можливості одночасної роботи та навчання тощо.

Раніше ми публікували корисні контакти та ресурси для українців в Німеччині.