Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Полтавщині знайшли будинки, куди після капремонту можуть поселити ВПО

27 Грудня 2023, 19:01

Вони знаходяться в місті Кременчук. Для введення їх в експлуатацію, необхідно провести реконструкцію та виготовити проєкт, хоча по окремих об’єктах роботи мінімальні. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Кременчуцька газета».

Зазначається, що оглянувши всі нежитлові приміщення, що перебувають на балансі КГЖЕП «Автозаводське», було запропоновано окремі нежитлові приміщення переобладнати для розміщення переселенців.

Враховуючи більш вигідні технічні можливості реконструкції та наявність відкоригованої проєктно-кошторисної документації, вирішено у першу чергу, розглянути такі приміщення для надання житла ВПО (приміщення квартир, які раніше було виведено у нежитловий фонд):

  • квартал 278, буд. 19 (в наявності проєктно-кошторисна документація, пройдена експертиза) – 677,179 тис. грн;
  • вул. Космічна, буд. 3 (проєкт виготовлено у 2018 році, потребує коригування, очікувана вартість після коригування – до 600,000 тис. грн).

Тож, враховуючи ситуацію, нещодавно депутати міської ради затвердили зміни до Програми діяльності КГЖЕП «Автозаводське» на 2022-2024 роки в новій редакції».

Ними передбачено, що на реконструкцію цих приміщень у 2024 році для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб необхідно спрямувати 1 277,179 тис. грн.

Нагадаємо, що в Полтаві переселенці можуть отримати безкоштовну допомогу юристів.