Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Черкащині відновили медзаклад, пошкоджений унаслідок ракетного удару рф

26 Грудня 2023, 17:23

Нещодавно в області відновили Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер, який було пошкоджено внаслідок ворожої ракетної атаки у травні цього року. Про це РеІнформ повідомляє із посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що обласний протитуберкульозний диспансер постраждав від вибухової хвилі внаслідок влучення ворожої ракети, яка була запущена на Черкащину. В результаті, було пошкоджено будівлю диспансеру та вікна медзакладу.

Завдяки зусиллям місцевої влади, були виділені кошти на відновлення медзакладу. На початку серпня у диспансері вдалося здійснити капітальний ремонт приміщення та повністю відновити пошкоджені вікна.

Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер – спеціалізований лікувально-діагностичний заклад охорони здоров’я, де потрібну медичну допомогу можуть отримати пацієнти всіх вікових груп, хворих на туберкульоз усіх форм та локалізацій.

Загалом за рік тут можуть отримати стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу понад 20 тис. пацієнтів. Нині медичний заклад продовжує працювати та повноцінно надавати потрібні медичні послуги населенню регіону.

Нагадаємо, USAID надасть гранти для відновлення медзакладів, пошкоджених через війну.

МІТКИ