Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На конкурсі фото року ЮНІСЕФ перемогла світлина з України

26 Грудня 2023, 14:32

На конкурсі Фотографія року Дитячого фонду ООН перемогла світлина із зображенням моменту дитячої безтурботності на тлі наслідків агресивної війни рф проти України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт ЮНІСЕФ.

«Фотографія 2023 року ЮНІСЕФ показує момент безтурботності під чорними хмарами війни на лузі на північному заході України. У супроводі друзів п’ятирічна Аліна тренується їздити на велосипеді. Напередодні ввечері безпілотник підпалив нафтобазу», –– йдеться у повідомленні.

Світлина польського фотографа Патрика Ярача символізує світло дитячої стійкості та радості, що пробивається крізь темряву глобальних воєн, конфліктів і катастроф.

«Саме такі діти, як п’ятирічна Аліна та її друзі, дають нам надію і змушують нас із оптимізмом дивитися в майбутнє», –– заявила патронеса ЮНІСЕФ Ельке Бюденбендер на церемонії нагородження в Берліні.

За її словами, «в оточенні поганих новин ми зобов’язані зробити все можливе для дітей у всьому світі, щоб разом працювати над тим, щоб приносити добрі новини та перетворювати нестабільні ситуації на прийнятні, і щоб діти скрізь могли зростати в мирі та гідності».

Нагадаємо, на сайті ООН розмістили фото з наслідками російської агресії проти України.

МІТКИ