Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Рівному створили Простір інтеграції для допомоги внутрішнім переселенцям

26 Грудня 2023, 12:10

Нещодавно в місті відкрили Простір інтеграції, де допомагатимуть внутрішньо переміщеним особам та загалом людям, які постраждали від російської агресії. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм очільника Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Простір інтеграції відкрили у центрі міста, на вулиці Словацького 3-А. Там люди зможуть отримувати різні послуги:

  • юридичні та психологічні консультації;
  • гуманітарну допомогу;
  • вирішення питання щодо працевлаштування;
  • релокація бізнесу;
  • відкриття власної справи.

Крім того, тут можна отримати направлення на безкоштовні послуги юристів, медичну та психологічну допомогу, зокрема індивідуальні та групові заняття з психологом, тренінги особистого зростання тощо. У разі потреби ВПО можуть розміститися в приміщенні простору на строк до двох днів.

«Простір Інтеграції» сприятиме професійній реалізації внутрішньо переміщених осіб. Тут можна буде отримати допомогу з працевлаштування, професійного навчання та перекваліфікації. ВПО, які працюють віддалено, а також представники громадських організацій можуть скористатися коворкінгом та залами простору для проведення заходів.

Простір працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 годин. Додаткову інформацію можна отримати за номером: (096) 745-01-00. Електронна адреса: rv.integrationspace@gmail.com.

Нагадаємо, що на Рівненщині працевлаштували понад три сотні переселенців.

МІТКИ