Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На міжвідомчій нараді обговорили забезпечення сімей військовослужбовців паливною деревиною

25 Грудня 2023, 18:01

Це було одним із питань щотижневого засідання, яке відбулося під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Його тема присвячена реалізації експериментального проєкту із соціального супроводу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Нагадаємо, він включає психосоціальну підтримку для родин, допомогу в оформленні документів і в комунікації із державною та місцевою владою.

Нещодавно в межах цього проєкту було ухвалено рішення запровадити нову ініціативу – забезпечення сімей військових паливною деревиною. Це стало результатом численних звернень родин військовослужбовців із тих частин, де він триває.

Наразі формується потреба у паливній деревині по областях, а також опрацьовуються механізми її отримання.

Крім того, під час обговорення наголосили на необхідності напрацювання конкретних алгоритмів, які визначатимуть, зокрема, логістичні процеси. 

«Для масштабування такої можливості потрібна координація як на рівні всієї України, так і на рівні регіонів», – зазначила Віцепрем’єрка.

Раніше ми повідомляли про те, що понад 18 тисяч домогосподарств із прифронтових територій Харківщини отримають безоплатне паливо для зимового сезону.