Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Одна з громадських організацій розширює перелік правової допомоги для постраждалого від війни населення

25 Грудня 2023, 18:11

З грудня 2023 року юристи Донбас СОС надаватимуть вторинну правову допомогу для постраждалого від війни населення: переселенців, мешканців зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм організації.

Чим можуть допомогти юристи:

  • підготувати письмові звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування та інших структур (наприклад, до органів Пенсійного фонду України, органів соціального захисту населення, офісу Уповноваженого з прав людини, органів державної виконавчої служби/приватних виконавців тощо);
  • скласти скарги на рішення, дії та бездіяльність суб’єктів владних повноважень;
  • скласти процесуальні документи до суду.

Для детальної консультації потрібно звернутися на гарячу лінію Донбас СОС 0800309110 (дзвінки безкоштовні) або написати на: viber/telegram/whatsapp: (093) 500-69-18.

Донбас SOS –– громадська організація, яка була заснована 14 березня 2014 року  активістами з Донецька. З перших днів діяльності організації, її цілями було надання підтримки громадським активістам, які вимушені були покинути Донецьку та Луганську область через переслідування та тиск на них.

З початком військових дій на окремих територіях цих областей та подальшою їх окупацією діяльність організації розширилася на надання інформаційної, консультаційною та юридичною підтримки постраждалим від агресії рф проти України.

Раніше ми повідомляли, як замінити водійське посвідчення без візиту до Сервісного центру.