Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Великій Британії українців запросили на безкоштовне вивчення англійської мови

25 Грудня 2023, 18:34

Британська Рада у партнерстві з благодійною організацією World Jewish Relief і за підтримки британського уряду в рамках безкоштовної програми «STEP Ukraine» навчатиме англійської близько 10 тисяч українців, які через війну вимушено проживають у Великій Британії. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Ukrainian Events in London.

До програми можуть долучитися дорослі з будь-яким рівнем володіння англійською. Навчання відбуватиметься онлайн із залученням досвідчених викладачів та адаптованих навчальних матеріалів Британської Ради.

Зазначається, що STEP Ukraine –– це інтенсивна, віртуальна 12-тижнева програма з вивчення англійської мови та працевлаштування для українців у Великій Британії.

Вона розроблена з метою допомогти вам знайти повноцінну роботу у ВБ та покращити рівень вашої англійської мови. Програма доступна для будь-кого з України старше 18 років, хто прибув до Великої Британії за Українською спонсорською схемою, Програмою з допомоги сім’ям з України або Схемою продовження перебування для українців.

Реєстрація доступна за посиланням.

Нагадаємо, що школярі можуть зареєструватися на безкоштовні курси програмування.