Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Компанія SAP надасть Україні технологічну підтримку на 65 млн євро

25 Грудня 2023, 10:53

Компанія-розробник програмного забезпечення SAP продовжила підтримку для України до кінця першого кварталу 2024 року. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство цифрової трансформації.

«Українські компанії зможуть безкоштовно отримувати підтримку програмного забезпечення та хмарних сервісів від SAP до кінця першого кварталу 2024 року. Загальна сума допомоги за 2023-2024 становитиме понад 65 млн євро. Це дасть змогу посилити цифрову стійкість установ, пришвидшити цифровізацію процесів та збільшити ефективність їхньої роботи», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що доступ до сервісів компанії допомагає прозоро здійснювати закупівлю ліків та медичного обладнання, а завдяки ліцензіям на програмне забезпечення Міністерство оборони проводить закупівлі на потреби армії.

Крім того, SAP надає можливість українським експортерам безкоштовно приєднатися до бізнес-мережі SAP Business Network. Це допоможе вивести українські товари на міжнародні ринки та розширити мережу споживачів.

Крім того, компанія також підтримує освіту та стартапи. Зокрема, запустили безкоштовні навчальні курси та сертифікацію SAP для українців, включно з університетами. Українські стартапи були долучені до глобальних акселераторів SAP.iO.

Нагадаємо, нещодавно в Британії створили новий підрозділ для боротьби з компаніями, які ухиляються від російських санкцій.

МІТКИ