Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нідерланди допомагатимуть у відновленні громад Херсонщини

25 Грудня 2023, 9:42

Нідерланди допомагатимуть громадам Херсонської області у відновленні. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Херсонської обласної військової адміністрації.

«Перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій з Херсонської області здійснив навчальний візит до Королівства Нідерландів за запрошенням Агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у межах проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на цій зустрічі Херсонська ОВА презентувала проєкти відновлення громад. Партнери зацікавилися ними та визначили для себе пріоритетні напрямки: водопостачання, агропромисловий комплекс та медицина. Особлива увага приділятиметься відбудові альтернативної енергетики та переробці твердих побутових відходів.

Зокрема, Нідерландська водопостачальна компанія Wereled Waternet, яка займається покращенням якості питної води у всьому світі, запропонувала допомогу в проведенні досліджень вод Херсонщини.

Фото: фейсбук Херсонська обласна державна адміністрація

Крім того, зі співробітниками Утрехтського регіону безпеки відбувся обмін досвідом ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, після чого вони виявили бажання побувати на Херсонщині. Також досягнуто домовленості щодо можливості передачі спеціальної техніки Херсонщині від Центру.

Відвідування муніципалітетів Королівства Нідерландів сприяло напрацюванню тісних контактів та домовленостям про підписання меморандумів з громадами Херсонщини, задля допомоги у їх відновленні.

Також Херсонщина заручилась підтримкою посольства України в Нідерландах.

Нагадаємо, нещодавно в одному з районів Херсонщини відновлено роботу відділення «UKRSIBBANK».