Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Львові відкрили Центр ментального здоров’я для дітей

24 Грудня 2023, 14:59

Нещодавно у Львові в лікарні Святого Миколая відкрили Центр ментального здоров’я для дітей, де вони зможуть отримати допомогу психотерапевтів, психіатрів, психологів та інших спеціалістів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську міську раду.

Дитячий центр ментального здоров’я відкрили у межах проєкту UNBROKEN KIDS на базі дитячої лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова. Тут юні пацієнти, які постраждали від російської військової агресії, зможуть отримати безкоштовну фахову психологічну підтримку.

За словами керівника дитячої лікарні Святого Миколая Івана Міськіва, мали велике бажання створити центр ментального здоров’я на базі дитячої лікарні, тому що бачили, як дуже ефективно запрацював центр у колег з дорослої лікарні Святого Пантелеймона.

«Важливо мати такий центр власне у структурі багатопрофільної лікарні. Тому що поки дитинка отримує лікування хірургічне чи травматологічне, з нею одразу починає працювати психолог. І завершується цей психологічний супровід вже на етапі реабілітації», – зазначив Міськів.

Зазначається, що спільнота Львівського IT Кластера профінансувала всі витрати на ремонтні роботи (понад 300 квадратних метрів): облаштування кабінету для групових занять, сенсорної терапії, шести медкабінетів та приміщень для персоналу.

Наразі в центрі вже працює 10 спеціалістів: 5 психіатрів та 5 психологів. Ще частина спеціалістів у різних відділеннях лікарні консультує діток, які потребують допомоги психолога чи психіатра.

Центр забезпечуватиме лікування на амбулаторній основі. Діти та підлітки зможуть отримати комплексну допомогу, проходити групові та сенсорні терапії, відвідувати індивідуальні консультації. Усі послуги є безкоштовними. Потрапити на лікування можна за направленням сімейного лікаря.

Нагадаємо, що для ВПО Львівщини розробили онлайн-мапу з адресами центрів психосоціальної підтримки.

Фото: city-adm.lviv.ua