Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ЮНІСЕФ разом з українською співачкою презентували пісню для підтримки ментального здоров’я дошкільнят

21 Грудня 2023, 9:32

Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом зі співачкою Світланою Тарабаровою та психологинею Світланою Ройз створили пісню «Я і Ти» для підтримки дітей віком 2-6 років. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що ця пісня допоможе дітям опанувати емоції та заспокоїтись у стресових ситуаціях та під час повітряних тривог.

Пісня допомагає дошкільнятам зняти напругу, опанувати емоції, а також підходить для руханки, яку батьки та вихователі можуть робити разом із дітьми вдома, в садочку, в укритті чи в будь-якому іншому місці.

«Щоб швидко повернути дитині стан спокою, важливо дати їй відчуття кордонів тіла, можливість зняти напруження м’язів, врегулювати дихання, скерувати активність дитини. У цьому допоможе наша руханка. Можливість рухатись повертає відчуття контролю та підвищує рівень дофаміну, який впливає на наше відчуття задоволення, додає оптимізму і покращує концентрацію уваги», – зазначила Ройз.

Пісня доступна для прослуховування та завантаження на всіх платформах.

Вона є частиною спецпроєкту «Гратися і не боятися» за підтримки Міністерства освіти і науки України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Нагадаємо, раніше на Київщині відкрили першу амбулаторію в рамках проєкту ЮНІСЕФ «Турбота з народження вдома».

МІТКИ