Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З початку війни в Україні суттєво зросла чисельність благодійних організацій

16 Грудня 2023, 13:22

Станом на грудень цього року їх налічується понад 20,6 тисячі. За період із лютого 2022 року ця кількість зросла на 74%, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Серед зареєстрованих є нові, а також ті, які нещодавно отримали офіційний статус.

Суттєве зростання пояснюється тим, що з початку війни громадянське суспільство мобілізувалося, щоб допомагати Збройним Силам та мирним мешканцям.

Також набути офіційного статусу благодійники прагнуть для того, щоб мати більше можливостей. Як-от: право відкривати банківські рахунки, залучати фінансування, співпрацювати з волонтерами, укладати договори про провадження волонтерської діяльності, видавати волонтерські посвідчення тощо.

У межах гуманітарного реагування Мінреінтеграції тісно співпрацює з багатьма благодійними організаціями.

Серед них БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», БФ «Восток SOS», БФ «Право на захист», БО «Міжнародний благодійний фонд добра та любові», БО Helping to Leave, БФ «Там, де ми – там Україна», БФ «Ветеран Хаб ++» та інші.

Вони займаються адвокацією й соціальним захистом ВПО, наданням гуманітарної, юридичної, психологічної допомоги, евакуацією, тимчасовим розміщенням переселенців, проводять консультації членів сімей військовослужбовців та підтримують ветеранів.