Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Київ отримав спецтехніку та нову партію гуманітарної допомоги від німецьких партнерів

15 Грудня 2023, 16:32

Нещодавно німецькі партнери передали Києву нові сучасні машини швидкої допомоги, пожежний автомобіль, комунальну техніку, мікроавтобус та 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Київську міську державну адміністрацію. 

Зазначається, що вже з наступного тижня автівки працюватимуть для киян.  Їх передала Баварія та район Шарлоттенбург міста Берліна.

Від останнього надійшло два вантажні автомобілі – MAN та Mercedes – і багатофункціональний комунальний агрегат Bobcat. А також два генератори та електроінструмент.

Зі свого боку Баварія передала українській столиці 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та 6 автомобілів. Зокрема, три нові сучасні машини швидкої допомоги Renault, мікроавтобус Ford, пожежний Mercedes та автомобіль Iveco.

Мер Києва подякував друзям із Німеччини та всім міжнародним партнерам за всебічну підтримку і дуже важливу для столиці допомогу. Адже в умовах війни місту необхідно оперативно та ефективно реагувати на виклики та надзвичайні ситуації.

Загалом від початку широкомасштабної війни Київ залучив та отримав як допомогу від європейських партнерів і благодійників 55 пожежних авто. Із них 14 –– нових, найсучасніших, з можливістю піногасіння (два такі автомобілі Київ передав Харкову). Крім того, отримали 50 сучасних автомобілів швидкої допомоги та 82 міських автобусів.

Раніше РеІнформ розповідав про те, що переселенці можуть безкоштовно отримати житло на Київщині.