Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Туреччині стартував психологічний клуб для підлітків

15 Грудня 2023, 13:36

Нещодавно в Анкарі почалися зустрічі клубу самопізнання та саморозвитку для підлітків від 12 до 16 років «Найкраща версія мене». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Задум цього клубу в тому, щоб діти перш за все мали певний простір, де їм було б безпечно і конфіденційно, де діти відчуватимуть повагу до їхніх інтересів, цікавість до того, як вони проживають зараз своє життя, готовність запитувати, чути і слухати, разом шукати важливі відповіді на важливі питання», –– розповідає ведуча та організаторка клубу, коучка та психотерапевтка Марина Хредченко.

Зазначається, що під час зустрічей обговорюватиметься питання емоційного інтелекту та його впливу на дружні стосунки, тайм-менеджменту та самоорганізації, лідерства та взаємодії в команді, розв’язання конфліктів тощо.

Фото: Укрінформ

«Підлітковий вік достатньо непростий.  Якщо накласти на цей вік події, пов’язані з війною в Україні, події, пов’язані з адаптацією в Туреччині,  звісно, є потреба в підтримці, й добре, коли дорослі можуть цю підтримку запропонувати», –– додала Марина Хредченко.

Перша зустріч вже відбулася днями. На ній обговорювали кроскультурні відмінності України та Туреччини та адаптація в новій країні перебування.

Фото: Укрінформ

Клуб проводиться за підтримки Асоціації соціального розвитку та солідарності (SGDD-ASAM).

Нагадаємо, нещодавно для підлітків запустили безкоштовний психологічний онлайн-тренажер.