Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись у Stanford Graduate School of Business

12 Грудня 2023, 17:56

СfE accelerator Українського католицького університету спільно зі Stanford Graduate School of Business запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу – Stanford Ignite Ukraine. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Програма створена для власників малого та середнього бізнесу, які мають мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності та намір масштабування, розвитку інновацій, запуску нових продуктів/послуг, залучення інвестицій, виходу на нові ринки чи інші ідеї зростання.

Зазначається, що навчання розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме 4 тижні онлайн та 3 тижні офлайн у Stanford Graduate School of Business. Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати.

«Щоб український малий та середній бізнес ще активніше розвивався, важливо, аби підприємці могли запозичувати міжнародний досвід, поглиблювати свої знання, виходити на новий рівень, і як результат – створювати нові робочі місця та відновлювати економіку України. Адже 81,7 % усіх зайнятих у бізнесі, працюють саме на малих та середніх підприємствах. Радію, що крім державних програм підтримки, з’являються також такі важливі ініціативи», – зазначає міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Опис програми, критерії відбору, реєстраційну форму та інші деталі ви можете знайти на сайті CfE accelerator. Дедлайн – 30 грудня 2023 року.

Нагадаємо, що підприємці зі Львівщини й Івано-Франківщини можуть отримати гранти на відновлення релокованого бізнесу.