Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Україна на конференції ООН представить цифрові інструменти із запобігання корупції

12 Грудня 2023, 18:52

Делегація України на чолі з Головою Національного агентства з питань запобігання корупції Олександром Новіковим розпочала візит до США в межах 10-ї сесії Конференції держав –– учасниць Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на НАЗК.

Зокрема, під час візиту планується виступ Голови НАЗК на пленарній сесії конференції. У виступі буде акцентовано увагу на тому, що захоплення суспільств та держав корупцією веде до війн, конфліктів та бідності, а розбудова доброчесності –– до миру та сталого розвитку світу.

Крім того, наша держава у межах конференції проведе окремий захід «Ukraine Integrity Ecosystem: War and Post-War Recovery». На ньому представлять міжнародним партнерам українські цифрові інструменти із запобігання корупції і розкажуть про їхню роль та можливості використання іншими країнами та самою ООН.

Цей захід покликаний показати світу та країнам-донорам спроможність України  протистояти ворогу та гарантувати доброчесне використання наданої допомоги у військовій та інших сферах.

Крім того, Голова НАЗК проведе низку зустрічей з керівниками антикорупційних органів, представниками урядів та міжнародних організацій як задля поширення українського досвіду розбудови доброчесності та запобігання корупції, так і для запозичення  досвіду інших країн.

Зокрема, українська сторона представить партнерам Посібник керівника, який може бути застосований будь-якою організацією у світі для трансформації в ефективну та доброчесну.

Конференція держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції –– це головна подія для всіх представників антикорупційної сфери 193 країн-учасниць цієї організації. Вона проходить один раз на два роки. Учасниками конференції є керівники антикорупційних відомств, міністри, провідні науковці, які досліджують антикорупційну тематику, представники міжнародних та громадських організацій з усього світу.

Нагадаємо, Уряд продемонструє рішучість України щодо вступу в ЄС і НАТО, затвердивши Державну антикорупційну програму.